Dim pod Kostanjevico

PGD Kanal - Dim pod KostanjevicoV soboto, 26. avgusta 2017 smo bili nekaj po 16. uri aktivirani na požar v gozdu pod vasjo Kostanjevico pri Ligu. Gasilci PGD Kanal smo izvozili s GCGP-1, GVGP-2 in PV-1.

Po prihodu na v vas Kostanjevica se ni videlo dima. Državljan Italije je (iz Italije) javil, da je opazil močnejši dim nekje pod vasjo Kostanjevica. Po težje dostopnih poteh pod vasjo nismo odkrili nobenega ognja, ne dima ter tako zaključili z intervencijo.

PGD Kanal obvešča, da bo tajništvo društva zaprto med 17.2.2020 in 29.2.2020. Za kakršnekoli informacije v tem času lahko kontaktirate predsednika društva Tomaža Mugerlija na GSM 041-594-489.