Pridobili novejše vozilo GTV

Po dolgih prizadevanjih in naporih smo v PGD Kanal pridobili novejše vozilo z gasilsko oznako GTV. To vozilo je nadomestilo 32 let staro vozilo znamke Iveco z dvižno roko, ki je društvu služilo brez večjih težav od leta 2006.
Tako smo se v društvu odločili za nabavo novejšega in varnejšegaveč o novici

Občni zbor članov 2020

V petek 12.6.2020 je v prostorih PGD Kanal potekal redni občni zbor članov društva. Zaradi trenutne situacije v zvezi s COVID-19, je bilo prisotno samo članstvo ter predsednik in poveljnik GZ Goriške.

Začeli smo s sprejemom dnevnega reda in izvolitvijo organov občnega zbora. Sledila so poročilaveč o novici

POSVET MENTORJEV MLADINE ZREČE 2020

Letos sva se dve članici PGD Kanal udeležili posveta mentorjev mladine v organizaciji Gasilske zveze Slovenije, ki je potekal 17. in 18. januarja 2020 v Zrečah.

Seminar je bil dvodnevni. Prvi dan smo poslušali predavanje na temo delo z otroki po društvih, po večerji pa se nam je v družabnem večeruveč o novici

Urejanje kampa Korada v Kanalu

Gasilci PGD Kanal smo se odzvali povabilu Krajevne skupnosti Kanal in Turističnega društva Kanal k urejanju kampa Korada v Kanalu.

Urejanje je potekalo dva dni, 31. maja in 7. junija 2019. Tako kot vedno smo se udeležili s moštvom in tehniko. Naša naloga je bila sečnja vej in dreves v parku nadveč o novici

Redni občni zbor 2019

V petek, 22. marca 2019, je v prostorih PGD Kanal potekal redni zbor članov.

Začelo se je s sprejemom dnevnega reda, kasneje pa izvolitev organov občnega zbora. Sledili sta poročili predsednika in poveljnika o preteklem letu. V poročilih je bilo razvidno, da so se člani veliko usposabljali inveč o novici

Spoštovani občani!
PGD Kanal organizira zbiranje odpadnih kovin in papirja. Kontejnerja sta postavljena za gasilskim domom. Akcija zbiranja poteka od 2. novembra 2020. Mali kovinski kontejner je namenjen samo za kovine (brez gume, plastike ...), velik pa za papir (v ta zabojnik se ne odlaga kartona, knjig…). Sredstva bodo namenjena za nakup opreme. Hvala že vnaprej!