Operativna vozila

Operativna vozila, ki jih ima v lasti Prostovoljno gasilsko društvo Kanal. PGD Kanal ima na voljo sedem različnih operativnih vozil ter čoln, ki je v lasti občine Kanal. Večina vozil je določena s kategorizacijo društva.

Vozila PGD Kanal v letu 2013. foto: Mitja Madon

Spoštovani občani!
PGD Kanal organizira zbiranje odpadnih kovin in papirja. Kontejnerja sta postavljena za gasilskim domom. Akcija zbiranja poteka od 2. novembra 2020. Mali kovinski kontejner je namenjen samo za kovine (brez gume, plastike ...), velik pa za papir (v ta zabojnik se ne odlaga kartona, knjig…). Sredstva bodo namenjena za nakup opreme. Hvala že vnaprej!