Regijska orientacija v Črnem vrhu

V soboto, 2. septembra 2019 je na Črnem vrhu nad Idrijo potekala regijska orientacija za gasilsko mladino. Prostovoljno gasilsko društvo Kanal je nastopilo s tremi ekipami, z dvema ekipama mladicev in ekipo pripravnikov. več o novici

Občinska orientacija v Panovcu

V soboto, 17. junija 2017 se je v Novi Gorici odvijala občinska orientacija gasilske mladine v organizaciji GZ Nova Gorica - Šempeter. Orientacije se je udeležilo pet ekip PGD Kanal, in sicer po dve pionirski in mladinski ter ekipa pripravnikov. Sama trasa je potekala po parku Panovec.

Vseveč o novici

Občinski kviz v Kanalu

V soboto, 11. marca 2017 je v prostorih Prostovoljnega gasilskega društva Kanal potekal občinski kviz GZ Goriške. Na tekmovanju so ločeno sodelovale še ekipe gasilske zveze Nova Gorica - Šempeter. PGD Kanal je na tekmovanju sodeloval s štirimi ekipami.

Pionirjiveč o novici

Zbor gasilske mladine 2017

Tudi letos je pred zborom članov, potekal zbor gasilske mladine Prostovoljnega gasilskega društva Kanal. Zbor mladine je potekal v petek, 11. februarja 2017. Med gasilsko mladino sodijo otroci stari med 7. in 18. letom.

Zbora se je udeležila večina mladine, ki je vpisana vveč o novici

Državna orientacija v Golteh

Prostovoljno gasilsko društvo Kanal se je v soboto, 17. septembra 2016 udeležilo državne orientacije za gasilsko mladino v Golteh. Nastop na državnem tekmovanju so si prislužili pripravniki, ki so pred dvemi tedni osvojili drugo mesto na regijskem tekmovanju v orientaciji v Novi Gorici. Naveč o novici

OBVESTILO O ZAPRTJU CEST

1. RODEŽ (pred križiščem za Anhovo): od 22.11. dalje poteka sanacija (širjenje) cestišča v Rodežu. Dela bodo potekala predvidoma do 29.11.2017. Promet poteka izmenično enosmerno, urejeno s semaforji. V primeru intervencije južneje od Rodeža, uporabite obvoz skozi družbo Salonit Anhovo. Pred izvozom pokličite na telefonsko številko, ki se nahaja v vozilu oz. komandnem pultu.
2. GLOBNO: od 4.9.2017 pa do predvidoma 20.12.2017 bo zaradi izgradnje kanalizacije in pločnika polovična zapora. Usmerjanje je urejeno s semaforji.