OBVESTILO ZA OBČANE OBČINE KANAL!
Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje razglaša od 25.6.2019 dalje veliko požarno ogroženost naravnega okolja na območju nekaterih občin na Primorskem, med njimi tudi Občina Kanal ob Soči. Razglas velja do preklica.

Z dnem razglasitve velike požarne ogroženosti je v naravnem okolju poleg požiganja in odmetavanja gorečih ali drugih predmetov ali snovi, ki lahko povzročijo požar, prepovedano tudi kuriti, kuriti kresove, požigati na območjih ob infrastrukturnih objektih, izven pozidanih površin uporabljati predmete, naprave ali izvajati aktivnosti, ki lahko povzročijo požar ter izvajati ognjemete.

Redni občni zbor 2019

V petek, 22. marca 2019, je v prostorih PGD Kanal potekal redni zbor članov.več o novici

Predstavitev PGD Kanal na Placu

V okviru PRAZNIČNEGA DECEMBRA v Kanalu, so se na Placu vrstili različni dogodki in predstavitve.V soboto 29.12.2018 ob 17.00  je bila predstavitev našega društva.

Člani PGD Kanal, smo preko različnih predstavitvenih filmov,   hoteli vsemveč o novici

Obisk otrok OŠ Kanal

V mesecu oktobru smo se tudi letos predstavili osnovnošolcem Osnovne šole Kanal. 23.  oktobra smo obiskali najmlajše kar v njihovih prostorih, naslednji dan pa smo za ostale pripravili prikaz dejavnosti gasilcev.

Pripravili smo tri delovne točke, na katere so otroci prihajali v skupinah.več o novici

Praznovanje 140 let PGD Kanal

Prostovoljno gasilsko društvo Kanal v letu 2018 obeležuje visoko častitljivo obletnico obstoja – 155 let gasilstva v Kanalu in uradno 140 let društva. Praznovanje je potekalo v soboto, 25. avgusta 2018 pod gasilskim domom.

Dogodka se je udeležilo štirinajst gasilskih organizacij: PGD Kobarid,več o novici

Zbor članov 2018

V soboto, 3. marca 2018 je v prostorih Prostovoljnega gasilskega društva Kanal potekal 140 redni občni zbor. Letošnji je bil tudi volilni za mandatno obdobje 2018-2023.

Po sprejemu dnevnega reda, se je izvolilo organe občnega zbora članov. Za tem so sledila poročila za opravljeno delo v minulemveč o novici

PGD Kanal obvešča, da bo tajništvo društva zaprto med 26.6.2019 in 9.7.2019. Za kakršnekoli informacije v tem času lahko kontaktirate predsednika društva Tomaža Mugerlija na GSM 041-594-489.