OBVESTILO

Zaradi splošnih zdravstvenih razmer po Sloveniji s koronavirusom odpade oz. se prestavi za nedoločen čas občni zbor članov in mladine in vse vaje mladine. Za nove datume vas bomo obvestili.

Z dnem 20. marec 2020 začne veljati velika požarna ogroženost naravnega okolja na območju celotne države. Razglas ne velja za območja s snežno odejo.
Z dnem razglasitve velike požarne ogroženosti je v naravnem okolju poleg požiganja in odmetavanja gorečih ali drugih predmetov ali snovi, ki lahko povzročijo požar, prepovedano tudi kuriti, kuriti kresove, požigati na območjih ob infrastrukturnih objektih, izven pozidanih površin uporabljati predmete, naprave ali izvajati aktivnosti, ki lahko povzročijo požar ter izvajati ognjemete.

POSVET MENTORJEV MLADINE ZREČE 2020

Letos sva se dve članici PGD Kanal udeležili posveta mentorjev mladine v organizaciji Gasilske zveze Slovenije, ki je potekal 17. in 18. januarja 2020 v Zrečah.več o novici

Urejanje kampa Korada v Kanalu

Gasilci PGD Kanal smo se odzvali povabilu Krajevne skupnosti Kanal in Turističnega društva Kanal k urejanju kampa Korada v Kanalu.

Urejanje je potekalo dva dni, 31. maja in 7. junija 2019. Tako kot vedno smo se udeležili s moštvom in tehniko. Naša naloga je bila sečnja vej in dreves v parku nadveč o novici

Redni občni zbor 2019

V petek, 22. marca 2019, je v prostorih PGD Kanal potekal redni zbor članov.

Začelo se je s sprejemom dnevnega reda, kasneje pa izvolitev organov občnega zbora. Sledili sta poročili predsednika in poveljnika o preteklem letu. V poročilih je bilo razvidno, da so se člani veliko usposabljali inveč o novici

Predstavitev PGD Kanal na Placu

V okviru PRAZNIČNEGA DECEMBRA v Kanalu, so se na Placu vrstili različni dogodki in predstavitve.V soboto 29.12.2018 ob 17.00  je bila predstavitev našega društva.

Člani PGD Kanal, smo preko različnih predstavitvenih filmov,   hoteli vsemveč o novici

Obisk otrok OŠ Kanal

V mesecu oktobru smo se tudi letos predstavili osnovnošolcem Osnovne šole Kanal. 23.  oktobra smo obiskali najmlajše kar v njihovih prostorih, naslednji dan pa smo za ostale pripravili prikaz dejavnosti gasilcev.

Pripravili smo tri delovne točke, na katere so otroci prihajali v skupinah.več o novici