Čiščenje najlepše vedute Kanala

PGD KanalProstovoljno gasilsko društvo Kanal je bila zaupana naloga čiščenja skal pod mostom v Kanalu. Skupaj s člani Mladinskega kluba Kanal (MKK) smo v soboto, 24. julija 2021 očistili delček zaraščenega mostu ter obe nabrežini (po skalah) pod mostom ter tako naredili nekaj dobrega za kraj - Kanal.

Ob tej priložnosti bi se zahvalili MKK-ju za pomoč pri čiščenju.

Galerija slik.

Spoštovani občani!
PGD Kanal organizira zbiranje odpadnih kovin in papirja. Kontejnerja sta postavljena za gasilskim domom. Akcija zbiranja poteka od 2. novembra 2020. Mali kovinski kontejner je namenjen samo za kovine (brez gume, plastike ...), velik pa za papir (v ta zabojnik se ne odlaga kartona, knjig…). Sredstva bodo namenjena za nakup opreme. Hvala že vnaprej!

URSZR NOVICE

GZS