Regijsko tekmovanje v Cerknem

PGD Kanal - Regijsko tekmovanje v CerknemV soboto, 3. junija 2017 so se ekipe PGD Kanal udeležile regijskega tekmovanja Severne Primorske za memorial Matevža Haceta v Cerknem. Nastopili smo s štirimi ekipami.

V dopoldanskem času smo nastopili z mladinsko ekipo, ki je dosegla 7. mesto v konkurenci 10 ekip. Popoldne pa so nastopile še tri članske ekipe, katere so vse osvojile stopničke. Članice A in B so dosegle 2. mesto, katero ju pelje na državno tekmovanje prihodnje leto. Člani B pa so dosegli 3. mesto, a so ostali brez nastopa na državnem. Čestitke vsem ekipam!

Slike: "Regijsko tekmovanje v Cerknem, 3.6.2017"

Vreme Windy SPIN POŽARNA OGROŽENOST

Izpolnite zahtevek za namenitev dela dohodnine in nam namenite 1,0% le-te. Takšna donacija vas nič ne stane, saj gre ta odstotek sicer v državni proračun.
Navodila za aplikacijo eDavki (Android in IOS).

Spoštovani občani!
Akcija zbiranja odpadnih kovin je končana. Tako, da za gasilskim domom ni več zabojnika. Hvala vsem, ki ste pomagali!