V torek, 29. marca 2016 smo gasilci PGD Kanal zgodaj zjutraj posredovali na prometni nesreči v Ajbi. V sporočilu iz regijskega centra za obveščanje je pisalo, da je avto v Soči pri jezu. Lokacija nesreče je bila višje, sicer v ovinku, kjer so se že večkrat zgodile tovrstne nesreče. Zgodila se je blizu na križišča za Prgonov mlin. Gasilci PGD Kanal smo takoj izvozili z vozilom GCGP-1, kasneje pa še z GAD.
Osebno vozilo je prebilo varovalno obcestno ograjo in pristalo na strehi, na vrtu tamkajšnje hiše, le kak meter od reke Soče. Po prihodu smo začeli s postopki reševanja, vse do prihoda poklicnih gasilcev iz JZGRD Nova Gorica in reševalcev NMP Nova Gorica. Do prihoda le-teh smo stabilizirali vozilo, nato so poklicni kolegi s tehničnim posegom omogočili izvlek ponesrečenke. Ponesrečenka je bila odpeljana z reševalnim vozilom v šempetersko bolnišnico. Izvajali smo usmerjanje prometa. Na koncu smo poškodovano vozilo dvignili z obrežja Soče z avtodvigalom.
Slike z dogodka (naš Google+ profil):
https://plus.google.com/photos/115974397937388101091/albums/6267906461738070161
NIČ VAS NE STANE, DA STE DOBRODELNI!
Izpolnite zahtevek za namenitev dela dohodnine in nam namenite 1,0% le-te. Takšna donacija vas nič ne stane, saj gre ta odstotek sicer v državni proračun.
Obrazec "Zahteva za namenitev dela dohodnine".
Navodila za aplikacijo eDavki (Android in IOS).
|
![]() |
![]() |
| Vreme Windy | SPIN | POŽARNA OGROŽENOST |