Regijsko tekmovanje v Cerknem

PGD Kanal - Regijsko tekmovanje v CerknemV soboto, 3. junija 2017 so se ekipe PGD Kanal udeležile regijskega tekmovanja Severne Primorske za memorial Matevža Haceta v Cerknem. Nastopili smo s štirimi ekipami.

V dopoldanskem času smo nastopili z mladinsko ekipo, ki je dosegla 7. mesto v konkurenci 10 ekip. Popoldne pa so nastopile še tri članske ekipe, katere so vse osvojile stopničke. Članice A in B so dosegle 2. mesto, katero ju pelje na državno tekmovanje prihodnje leto. Člani B pa so dosegli 3. mesto, a so ostali brez nastopa na državnem. Čestitke vsem ekipam!

Slike: "Regijsko tekmovanje v Cerknem, 3.6.2017"

Spoštovani občani!
PGD Kanal organizira zbiranje odpadnih kovin in papirja. Kontejnerja sta postavljena za gasilskim domom. Akcija zbiranja poteka od 2. novembra 2020. Mali kovinski kontejner je namenjen samo za kovine (brez gume, plastike ...), velik pa za papir (v ta zabojnik se ne odlaga kartona, knjig…). Sredstva bodo namenjena za nakup opreme. Hvala že vnaprej!

URSZR NOVICE

GZS