POSVET MENTORJEV MLADINE ZREČE 2020

Letos sva se dve članici PGD Kanal udeležili posveta mentorjev mladine v organizaciji Gasilske zveze Slovenije, ki je potekal 17. in 18. januarja 2020 v Zrečah.

Seminar je bil dvodnevni. Prvi dan smo poslušali predavanje na temo delo z otroki po društvih, po večerji pa se nam je v družabnem večeru predstavila še Dolenjska gasilska regija. Drugi dan smo se razdelili po skupinah in smo skozi delavnice obdelali različne teme kot so bile gasilska brigada, odnosi med ljudmi in velike zgodbe na malem odru. Na koncu pa smo se seznanili še z novostmi, s katerimi se bomo srečali pri organizaciji gasilskega kviza in orientacije.

PGD Kanal obvešča, da bo tajništvo društva zaprto med 17.2.2020 in 29.2.2020. Za kakršnekoli informacije v tem času lahko kontaktirate predsednika društva Tomaža Mugerlija na GSM 041-594-489.