Vrvna tehnika pri PGD Šempeter

PGD Kanal - Vrvna tehnika s PGD ŠempeterTudi konec septembra smo poskrbeli za izobraževanje operativne enote. Tako smo se 29.9. udeležili vaj v vrvni tehniki pri kolegih iz Šempetra pri Gorici, še pred tem smo prejeli klic o požaru v naravi, k sreči pa posredovanje ni bilo potrebno.

Na vaji vrvne tehnike smo se najprej spoznali z opremo, ki je potrebna za tovrstna posredovanja. Nakar smo pod budnim očesom izkušenih članov ekipe opravili začetne korake po vrvi navzgor ter spust, obenem pa smo se dogovorili, da bomo znanje nadgrajevali s skupnimi vajami na terenu. Ob tem bi se članom ekipe PGD Šempeter zahvalili za njihov čas.

OBVESTILO O ZAPRTJU CEST

1. GLOBNO: od 4.9.2017 pa do predvidoma 1.3.2018 bo zaradi izgradnje kanalizacije in pločnika polovična zapora. Usmerjanje je urejeno s semaforji.

VOLITVE 2018
12.1.2018 - sklep predsedstva o kandidacijski komisiji
15.1.2018 - objava razpisa
2.2.2018 do 10:30 - oddaja prijav in predaja dokumentacije kandidacijski komisiji