Regijska orientacija v Črnem vrhu

PGD Kanal - Regijska orientacijaV soboto, 2. septembra 2019 je na Črnem vrhu nad Idrijo potekala regijska orientacija za gasilsko mladino. Prostovoljno gasilsko društvo Kanal je nastopilo s tremi ekipami, z dvema ekipama mladicev in ekipo pripravnikov.

Sami nastopi so potekali v oblačnem in deževnem vremenu, kar je nemalo otežkočalo potek tekmovanja. Mladinci so nastopili v konukrenci dvanajstih ekip in dosegli deveto in enajsto mesto. Pripravniki so med šestimi ekipami, za nekaj malega zgrešili tretje mesto in tako osvojili četrto mesto.

Slike: Regijska orientacija Črni vrh, 1.9.2017

OBVESTILO O ODSOTNOSTI TAJNIŠTVA
Od 29.6.2022 do vključno 12.7.2022 bo tajništvo društva zaprto. V tem času se lahko obrnite na predsednika Tomaža Mugerlija (041-594-489), oziroma pišite na kanal.pgd@siol.net. Hvala za razumevanje.

Izpolnite zahtevek za namenitev dela dohodnine in nam namenite 1,0% le-te. Takšna donacija vas nič ne stane, saj gre ta odstotek sicer v državni proračun.

Spoštovani občani!
PGD Kanal organizira zbiranje odpadnih kovin in papirja. Kontejnerja sta postavljena za gasilskim domom. Akcija zbiranja poteka od 2. novembra 2020. Mali kovinski kontejner je namenjen samo za kovine (brez gume, plastike ...), velik pa za papir (v ta zabojnik se ne odlaga kartona, knjig…). Sredstva bodo namenjena za nakup opreme. Hvala že vnaprej!