Zbor gasilske mladine 2017

PGD Kanal - Zbor gasilske mladineTudi letos je pred zborom članov, potekal zbor gasilske mladine Prostovoljnega gasilskega društva Kanal. Zbor mladine je potekal v petek, 11. februarja 2017. Med gasilsko mladino sodijo otroci stari med 7. in 18. letom.

Zbora se je udeležila večina mladine, ki je vpisana v društvo. Na zboru so mladi gasilci pregledali delovanje in program dela za preteklo leto ter pripravili okvirne programe dela za tekočega. Na koncu zbora so se mladi podružili in se pogostili s picami.

OBVESTILO!

Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje je z današnjim dnem (22.2.2019) razglasila veliko požarno ogroženost v nekaterih občinah, med njimi je tudi občina Kanal. Ukrep velja od 23.2. dalje pa do preklica. Z dnem 25.2. pa velja ukrep na celotnem področju Slovenije (kjer ni snežne podlage). V tem času je prepovedano kurjenje in ostala dela, ki bi povzročila požar.

Podrobneje na spodnji povezavi: